Wielobój indywidualny kobiet w gimnastyce artystycznej podczas XXXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu odbył się 8 i 9 sierpnia 2024. Do rywalizacji przystąpiło 24 sportowców. Zawody odbyły się w hali Arena Porte de la Chapelle.
Terminarz Data Godzina8 sierpnia 10:00 Kwalifikacje9 sierpnia 14:30 Finał Format zawodów Zawody składały się z rundy kwalifikacyjnej i rundy finałowej. Do rundy finałowej awansowało dziesięć najlepszych zawodniczek z rundy kwalifikacyjnej. W każdej rundzie gimnastyczki wykonywały cztery układy (z piłką, obręczą, maczugami i wstążką), a wyniki sumowały się. Wyniki Kwalifikacje
PozycjaZawodniczkaObręczPiłkaMaczugiSkakankaRazemUwagiWynikWynikWynikWynik1Sofia Raffaeli35.700 (1)34.450 (5)35.000 (2)33.950 (1)139.100Q2Darja Varfolomeev32.500 (12)36.450 (1)35.250 (1)32.650 (3)136.850Q3Borjana Kalejn35.350 (2)34.600 (4)33.600 (5)32.900 (2)136.450Q4Taisiia Onofriichuk34.250 (5)35.250 (2)33.750 (4)32.500 (4)135.750Q5Margarita Kolosov34.550 (4)33.000 (7)33.800 (3)30.150 (15)131.500Q6Ekaterina Vedeneeva34.150 (7)32.600 (11)32.300 (8)31.750 (8)130.800Q7Daria Atamanov33.250 (10)32.700 (10)32.100 (9)32.400 (5)130.450Q8Bárbara Domingos34.750 (3)33.100 (6)30.200 (17)31.700 (9)129.750Q9Milena Baldassarri33.300 (9)32.750 (8)30.900 (11)32.300 (6)129.250Q10Wang Zilu34.200 (6)32.000 (15)30.650 (13)31.250 (12)128.100Q11Stiliana Nikolova33.900 (8)34.700 (3)28.050 (19)31.050 (13)127.700R112Fanni Pigniczki32.650 (11)32.600 (12)30.450 (15)31.650 (10)127.350R213Elzhana Taniyeva30.850 (17)32.000 (16)32.300 (7)31.450 (11)126.600 14Takhmina Ikromova31.700 (14)32.350 (13)30.350 (16)32.000 (7)126.400 15Polina Berezina29.700 (21)32.750 (9)32.450 (6)30.200 (14)125.10016Vera Tugolukova31.150 (15)31.200 (18)30.600 (14)28.800 (19)121.75017Hélène Karbanov30.500 (19)32.350 (14)28.650 (18)29.650 (16)121.15018Evita Griskenas30.500 (18)31.200 (17)27.550 (21)29.250 (17)118.50019Zohra Aghamirova32.500 (12)30.200 (20)26.750 (23)28.400 (20)117.85020Alba Bautista31.100 (16)28.100 (23)30.800 (12)27.650 (21)117.65021Annaliese Dragan27.200 (23)30.550 (19)31.650 (10)25.450 (23)114.85022Alexandra Kiroi-Bogatyreva30.050 (20)28.550 (21)26.850 (22)28.900 (18)114.35023Aliaa Saleh28.700 (22)28.150 (22)27.850 (20)27.000 (22)111.70024Praewa Misato Philaphandeth21.600 (24)21.600 (24)22.250 (24)21.900 (24)87.350 Finał
PozycjaZawodniczkaObręczPiłkaMaczugiWstążkaRazemWynikWynikWynikWynik Darja Varfolomeev 36.300 (1) 36.500 (1) 36.350 (1) 33.700 (2) 142.850 Borjana Kalejn 35.850 (2) 36.450 (2) 34.550 (3) 33.750 (1) 140.600 Sofia Raffaeli 35.250 (4) 32.900 (6) 35.900 (2) 32.250 (7) 136.300 4 Margarita Kolosov 34.600 (6) 34.150 (3) 33.950 (6) 32.550 (6) 135.250 5 Daria Atamanov 35.200 (5) 31.800 (9) 33.850 (7) 33.000 (3) 133.850 6 Ekaterina Vedeneeva 34.100 (7) 31.950 (8) 33.150 (8) 32.700 (5) 131.900 7 Wang Zilu 35.250 (3) 32.700 (7) 34.300 (4) 29.300 (9) 131.550 8 Milena Baldassarri 32.600 (8) 33.150 (5) 32.500 (9) 31.450 (8) 129.700 9 Taisiia Onofriichuk 30.400 (9) 30.900 (10) 34.150 (5) 32.950 (4) 128.400 10 Bárbara Domingos 29.600 (10) 33.200 (4) 31.200 (10) 29.100 (10) 123.100 Bibliografia
wielobój indywidualny